Loading...

Rodinný dom Dunajská Streda na predaj

128,990 €

Podrobnosti

Rodinný dom v meste Dunajská Streda na predaj. Trojizbový, zrekonštruovaný rodinný dom so záhradou sa nachádza v peknej lokalite Dunajskej Stredy, Letištná ulica. Zvonka je zateplený 10 a 15 cm polystyrénom a natretý kvalitnou fasádnou farbou. Strecha je pôvodná, ale vo výbornom stave, najbližšie roky nie je nutná výmena. Podkrovie sa dá zobytniť, možnosť rozdeliť na 2-3 miestnosti, už je tam natiahnutá elektrina.
Na celom dome sú plastové okná so žalúziami a sieťami proti hmyzu, na mieru robené drevené vchodové dvere tiež so sieťovými dverami proti hmyzu
Vnútri boli v priebehu rokov 2015-2019 vymenené rozvody (k dispozícii je revízna správa), podlahy, dlažby, sanita…
Rozloha obytnej plochy je 75 m2 plus cca 30 m2 pivnica pod polovicou domu, kuchyňa spojená s obývačkou a dve samostatné izby, spálňa s obrovským vstavaným šatníkom s veľkým množstvom odkladacieho priestoru. V spálni je plávajúca podlaha (pod ňou drevené parkety), v obývačke a druhej izbe je vysokokvalitná drevená dubová podlaha, menená pred tromi rokmi. V obývačke predpríprava na kozub s prieduchmi do oboch izieb.
Z kuchyne je vchod do pivnice, ktorá je cca pod polovicou domu a v hornej časti je policový systém, takže slúži ako špajza. Vďaka trom oknám je pivnica dobre odvetraná.
V kuchyni je kvalitná dlažba, obklady kuchyne a WC tvoria talianske kachličky štýlovo kombinované do zaujímavého vzoru. V kúpeľni je masívny nábytok, talianska sanita a dizajnový sprchovací kút českého výrobcu.
Všetky miestnosti majú kvalitné drevené interiérové dvere.
Kúrenie elektrické s rozvodom do radiátorov s možnosťou samostatnej regulácie v izbách, ohrev teplej vody samostatným bojlerom, ktorý je spolu s kotlom v pivnici (oba menené v roku 2014).
Vnútrodvor poskytuje dostatok miesta na parkovanie za bránou. Celková rozloha pozemku: 665 m2.
Do domu sa vchádza po niekoľkých schodoch, boli renovované a rozširované v roku 2018, materiál: kamienkový koberec.
Pred domom je oplotená predzáhradka s vysadenými dekoračnými kvetinami – ruže, japonská čerešňa, tulipány, narcisy, konvalinky….
Dvor je rozdelený na oddychovú a úžitkovú časť. Vpredu je vybetónová plocha momentálne slúžiaca ako terasa na letné posedenie, pri terase je trávnik s okrasnými kvetinami – jazmín, ruže, magnólia. Spoločný plot so susedom je ručne zhotovený a nadizajnovaný majiteľom domu, je drevený, niekoľkokrát namorený a nalakovaný, takže najbližšie roky nie je potrebná žiadna údržba.
Nad terasou je nové drevené schodisko, tzv. mlynárske schody, z roku 2016, ktorými sa ide na povalu domu.
V strede dvora je záhradný domček s dvomi veľkými miestnosťami ideálny na odkladanie pracovného náradia, bicyklov atď. Zvonku je nová omietka a vymenené predné okno za dekoračné.
Uprostred dvora oproti záhradnému domčeku je veľká čerešňa.
Zadná časť záhrady je ideálna na založenie úžitkovej záhradky, ovocného sadu… Momentálne je v nej vysadených niekoľko ovocných stromov – marhule, jablone, nektárinka, hurmikaki a vzadu pri plote sú ovocné kríky – egreše, černice a viackrát do roka rodiace maliny.
V zadnej časti záhrady je vykopaná studňa, 12 m hlboká, s úžitkovou vodou ideálnou na polievanie.
Cena: 128.990 €, kontakt: 0908 472 306, gagika@freemail.hu

 

 

 

Umiestnenie

Zdieľajte túto nehnuteľnosť

Zdieľať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *