Loading...

Na predaj 3 izbový byt v Dunajskej Strede

77,500 €

Podrobnosti

Ponúkám na predaj,moderný komplet kvalitne  prerobený 3izb.zariadený byt,z rozlohou 66m2+loggia 3m2, nachádza sa na 3p/3,bez výťah  v Dunajskej strede..Čistý a obnovený vchod,zateplený bytový dom,nová strecha,slušný susedia.K bytu prináležia 2 pivnice.Byt je bez ťarchy kúpov voĺný.

Byt bol pred rokom komplet  prerobený, .Nová na mieru vyrobená kuchynská linka zo spotrebičmi, v kuchyni je na stene krásny tehlovy rustikálny obklad,nové murované bytové jadro, z novými rozvodmi elektriny vody plynu nové stupačky.Nová priestranná kúpeĺňa zo sprchou s bodovým osvetlením,nové vnútorné intérierové a vchodové bezpečnostné dvere.

Všetko nové s kvalitným zariadením: Nová na mieru vyrobená kuchynská linka zo spotrebičmi elektr.rúra plynový sporák,digestor,nová automatická práčka,chladnička,pól ročná nová kvalitná rohová kožená rozťahovacia sedačka ešte v záruke, roldor zo zrkadlom vyrobený na mieru, kvalitný priestranný jedalenský stôl+6ks koženými stoličkami,tv stôl,atď….

V byte je všetko nové,a nachádza sa vo výbornej lokalite mesta s bezproblémovým parkovaním,s novým zariadením prípadne bez zariadenia podla dohody,je pripravený na bývanie,stačia iba osobné veci,nastahovať a bývat.

kontakt.  0948764388

Zdieľajte túto nehnuteľnosť

Zdieľať